Проведення професійних інвентаризацій

InventoryPRO заснована в 2018 році, і спеціалізується на проведенні незалежних інвентаризацій будь-якого рівня складності. Свою діяльність компанія сьогодні веде в Україні, Молдові та Румунії.

За період свого існування ми досягли істотних результатів розвитку, і маємо унікальний досвід у сфері інвентаризації рітейлу, логістичних центрів, а також впровадження систем для автоматизації складських операцій.

У штаті компанії, на сьогоднішній день налічується понад 60 професійних операторів, які вміють якісно і швидко виконувати свою роботу. Компанія має власний навчальний центр, що дозволяє постійно підвищувати швидкість і якість роботи своїх співробітників.

 

Кращі інструменти для проведення інвентаризацій

Враховуючи наш досвід і побажання наших європейських замовників, нами був розроблений унікальний програмний продукт для проведення інвентаризацій будь-якого типу. Інструменти, які ми використовуємо дозволяють швидко і точно провести інвентаризацію, а також швидко обробити і надати результати замовнику. Результати інвентаризації можуть бути отримані в реальному часі, і імпортовані в облікову систему підприємства замовника. Наявність даного інструменту дозволяє нам скоротити час проведення інвентаризації до 50%. У підсумку це дозволяє скоротити задіяні людські ресурси, що в свою чергу зменшить вартість робіт.

Нами розроблені методології проведення інвентаризацій для різних типів об’єктів, які дозволяють максимально ефективно і якісно провести інвентаризацію на об’єкті будь-якої складності.

 

Наші цілі

Основний акцент ми робимо на точність кінцевих результатів, тому в процесі інвентаризації, дані проходять через декілька етапів контролю якості, які дозволяють досягти максимальної точності.

Ми прагнемо стати лідером у Східноєвропейському регіоні, тому постійно вдосконалюємо технології проведення інвентаризацій і приділяємо велику увагу навчанню, підвищенню кваліфікації персоналу та запровадження нових технологій. Ми використовуємо у своїй роботі не тільки 2D штрих коди, але і QR-коди, а також RFID мітки.

 

 
Проведення незалежних інвентаризацій в Україні

Зв'язавшись з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу

Зв'яжіться з нами по телефону: +380 98 843 07 34

Прямий зв'язок з керівництвом компанії