Аутстаффінг персоналу для складських робіт

На сьогоднішній день, аутсорсинг персоналу на склад – це одна з найпопулярніших послуг, у сфері складської логістики на українському ринку. Існує безліч причин, за яким керівництво підприємств вирішує звернутися в нашу компанію для залучення нових або тимчасових співробітників. Серед цих причин можуть бути наступні:

 • Необхідність збільшити кількість персоналу;
 • Зростання кількості поставок товару;
 • Прагнення скоротити витрати на персонал;

Нижче ми розглянемо, як можна збільшити продуктивність складу, підвищити ефективність роботи і скоротити витрати на персонал.

 

Що таке аутстаффінг складських співробітників?

Складська логістика передбачає певні процеси, які здатні підвищити ефективність вашого підприємства. Велику роль відіграють процеси, що виконуються складськими працівниками: розвантаження і вантаження продукції, стікерування і упаковка, маркування, розміщення і зберігання товарів.

Левову частку уваги власники компаній повинні приділяти грамотному управлінню штатом співробітників складу, що передбачає наступні завдання:

 • Здатність швидко коригувати роботу і кількість персоналу, в залежності від ситуації на ринку та показників компанії в цілому.
 • Наявність на виробництві працівників, що мають певні навички та досвід роботи.

 

ЯКИМ ЧИНОМ МОЖНА ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ СВОГО СКЛАДУ ЗА РАХУНОК АУТСОРСИНГУ ПЕРСОНАЛУ

Щоб грамотно користуватися кадровими ресурсами і правильно розпоряджатися резервами свого складу, підприємцям варто було б вдатися до допомоги аутсорсингових компаній. Зустрічаються ситуації, коли дуже мала кількість організацій здатна похвалитися злагодженою роботою свого складського персоналу, навіть маючи величезний досвід за плечима.

Однією зі складнощів в управлінні складським персоналом, є непостійний обсяг роботи на складі. Підприємство досить часто зустрічається з ситуацією, коли частина співробітників не забезпечена роботою або, коли співробітників складу недостатньо для поточного обсягу роботи. Дану проблему вирішує оренда (аутстаффінг) персоналу на склад.

Сучасний аутстаффінг, який пропонує наша компанія, здатний грамотно підібрати співробітників і розподілити їх з урахуванням поставлених завдань.

Як результат – клієнт отримає значний набір переваг, який захистить його від проблем з персоналом складу.

 

ЧИМ ВАМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ НАША КОМПАНІЯ?

Обговоримо, що ж дає вам робота з нашою компанією:

 • Можливість створити ефективну модель роботи складу;
 • Визначити, які співробітники вам знадобляться і на який час;
 • Ми беремо на себе відповідальність за кваліфікацію, досвід і трудову дисципліну працівників;
 • Замовник отримує роботу, виконану професіоналами своєї справи;
 • Вам не потрібно офіційно оформляти працівників, які прийшли у вашу компанію на деякий час;
 • Ви зекономите фінансові та людські ресурси.

 

ПОСЛУГИ АУТСТАФФІНГУ СКЛАДСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ

Ми пропонуємо послуги оренди професійного складського персоналу, який швидко, відповідально і якісно виконає необхідну роботу:

Оренда персоналу для проведення інвентаризацій:
Наші фахівці виконають інвентаризацію вашого складу самостійно або спільно з вашими співробітниками.

Персонал для відвантаження і розвантаження продукції:
Наші співробітники виконають відвантаження або розвантаження вашої продукції. Ми виконуємо як ручне навантаження/розвантаження, так і з допомогою спецтехніки. Наші співробітники мають право керування навантажувачем. Також наші співробітники можуть здійснити відвантаження/приймання товару за допомогою спеціального обладнання для зчитування штрих—кодів (або RFID міток), формуючи електронну накладну.

Персонал для палетування продукції:
Наші співробітники проведуть упаковку вашої продукції разом з піддоном в спеціальну плівку, і створять вантажні одиниці готові до транспортування, попередньо їх промаркировав необхідною інформацією.

Аутстаффінг персоналу для стикеровки продукції:
Персонал забезпечить нанесення на продукцію спеціальних наклейок, які містять різну інформацію.

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Ми готові надати вам послуги професійних складських працівників, які прийдуть на допомогу в потрібний час. Співпрацюючи з нами, ви в потрібний час отримаєте професійних працівників складу, на вигідних для вас умовах.

 

Аутстаффінг персоналу для складських робіт

Зв'язавшись з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу

Зв'яжіться з нами по телефону: +380 44 221 13 93

Інші контакти