Навіщо потрібна інвентаризація складу?

Інвентаризація складу є одним з найважливіших процесів контролю бізнесу. Зважаючи на велику кількість товарів на складах і високу оборотність продукції, інвентаризації складу повинна приділятися особлива увага.

Мета інвентаризації складу – виявити фактичну наявність товарів, недостачі і надлишки, усунути пересортицю, визначити кондицію та умови зберігання товарів, виявити факти розкрадань.

Через високу оборотність продукції на складах на складах, персонал часто допускає різні помилки при прийомі, відвантаженні і переміщенні товару, що тягне за собою появу нестач і надлишків.

 

Як правильно проводиться інвентаризація складу?

Інвентаризація складу може проводиться вручну, що дуже довго і неефективно, або ж за допомогою спеціального обладнання. У другому випадку швидкість і точність інвентаризації значно зростає.

Інвентаризація товарів на складі повинна проводитися не менше одного разу на рік, але на практиці інвентаризацію проводять частіше. Якщо склад містить продукцію, передану на відповідальне зберігання, інвентаризацію проводять раз на місяць. У деяких випадках, інвентаризацію проводять при здачі вахти, і виході на роботу нової зміни. В такому випадку інвентаризація може охоплювати вибіркові позиції і особливо цінну продукцію.

Складська інвентаризація може проводитись повністю, по місцям зберігання або за групами товарів. При проведенні інвентаризації на складі особливо цінною є інформація про місцезнаходження тієї чи іншої продукції. Дана інформація може бути використана для створення «карти» складу, або для організації адресного зберігання продукції, що може значно прискорити процес обробки завдань у майбутньому.

Враховуючи той факт, що на складах можуть зберігатися великі обсяги продукції — швидко провести інвентаризацію на складі без спеціального обладнання і навченого прсонала досить важко.

 

Як правильно проводиться інвентаризація складу?

Наша компанія має високопрофесійний штат операторів, професійне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення власної розробки. Наші співробітники мають дозволи на висотні роботи, що часто потрібно при роботі на великих складах. Ми проводимо незалежні інвентаризації на будь-яких типах складів, де зберігаються матеріально-товарні цінності:

  • Підрахунок товарів на роздрібних складах.
  • Інвентаризації на оптових складах.
  • Перевірку наявності та відповідності нормам на складах паливно-мастильних матеріалів.
  • Інвентаризації на аптечних складах і складах медикаментів.
  • Інвентаризації на виробничих складах (підрахунок готової продукції, комплектуючих тощо).

Ми проводимо інвентаризації з прив’язкою продукції до місця зберігання. Це дозволить вам використовувати результати для організації адресного зберігання на складі.

Так само ми в змозі надати вам послуги з приймання і відвантаження вашого товару. Для цього ми маємо спеціальне програмно-апаратне рішення. Наші інструменти дозволять правильно сформувати накладні. У разі необхідності, ми можемо здійснити упаковку та маркування продукції (у тому числі протикрадіжними бірками).

 

Незалежна інвентаризація складів в Україні

Зв'язавшись з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу

Зв'яжіться з нами по телефону: +380 98 843 07 34

Інші контакти