навіщо потрібна інвентаризація у магазині?

Інвентаризація – важливий процес в будь-якому торговому підприємстві. Мета інвентаризації – виявити розбіжності між фактичною наявністю товару і даних з облікової системи підприємства. Періодичність проведення інвентаризації визначається виходячи з швидкості та обсягів руху товарів у магазині. Як правило, інвентаризацію проводять один раз у три місяці, а також позапланово при зміні матеріально відповідальних осіб, при встановленні фактів шахрайств та крадіжок, при купівлі або продажу торгового об’єкту, при передачі ТМЦ на зберігання третім особам.

 

як правильно провести інвентаризацію в магазині?

Для проведення якісної інвентаризації, яка дасть ДОСТОВІРНУ інформацію про наявність товару в магазині, потрібні підготовлені співробітники та наявність спеціального обладнання та програмного забезпечення. Деякі компанії довіряють проведення інвентаризації своїм співробітникам, але в такому випадку досить складно бути впевненим у достовірності отриманих даних.

Процес інвентаризації відображає не тільки фактичу наявність товару, але і можливі проблеми з переміщенням товару, прийомом, маркуванням, крадіжками (у тому числі і з боку власних співробітників), бракованим товаром і т. п.

Так само власник завжди повинен бути готовий до того, що проведення інвентаризації власними співробітниками несе додаткові грошові та часові витрати. Сюди входять: додаткові виплати співробітникам за понаднормову та додаткову роботу, недоотриманий прибуток за час проведення інвентаризацій, витрати на обладнання і ПЗ і т. п.

 

переваги роботи з нами?

Перевага роботи з нами в першу чергу в тому, що ми пропонуємо професійну команду ревізорів на чолі з супервайзером, які проведуть інвентаризацію в зручний для вас час (денний, нічний, вихідні дні) і нададуть фактичні дані про товари в вашому магазині, не впливаючи на продажі.

Нами розроблені унікальні методології проведення інвентаризацій для будь-яких типів магазинів, з урахуванням специфіки підрахунку конкретних товарів. Так, наприклад, інвентаризація в продуктовому магазині значно відрізняється від інвентаризації в магазині одягу або взуття. Інвентаризація може бути здійснена за наявності довідника товарів або без, з перевіркою відомості розбіжностей або без і так далі.

Наша компанія має досвід проведення інвентаризацій як на українському, так і на міжнародних ринках понад 7 років. Штат професійних ревізорів в змозі якісно, швидко і акуратно провести інвентаризацію будь-якої складності.

Величезну роль у проведенні інвентаризації грають інструменти проведення підрахунку. Ми використовуємо сучасні термінали збору даних Motorola та Datalogic і програмне забезпечення власної розробки. При розробці програмного забезпечення ми врахували весь наш досвід і побажання найбільших торговельних мереж на європейському ринку. Наше програмне забезпечення дозволяє значно підвищити швидкість отримання і обробки результатів проведеної інвентаризації (дані виходять в реальному часі). У процесі інвентаризації ми проходимо декілька ступенів контролю якості, для надання точних результатів з мінімальною похибкою.

Після проведення інвентаризації ми надаємо вам результати інвентаризації в узгодженому форматі, для подальшої інтеграції з обліковою системою вашого підприємства.

 

Незалежні інвентаризації магазинів в Україні

Зв'язавшись з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу

Зв'яжіться з нами по телефону: +380 98 843 07 34

Інші контакти