Навіщо потрібна автоматизація складських операцій.

На сучасному складі, будь-який працівник постійно виконує безліч рутинних операцій, таких як: прийом товару, комплектація, перевірка цін, маркування товарів, відвантаження товарів і так далі.

Якщо виконувати всі ці операції вручну, то значно знижується не лише швидкість обробки, але і падає якість виконуваної роботи. Складський персонал може допускати помилки, або навіть навмисно здійснювати протиправні дії.

Для підвищення швидкості роботи складу, зменшення похибок і підвищення контролю за складськими операціями, вдаються до систем управління складами – WMS. Для великих компаній, які можуть собі дозволити впровадження дорогої системи управління складом, ці проблеми не так актуальні, як для невеликих складів.

Обладнання та програмне забезпечення для автоматизації складів – досить дороге задоволення, в умовах сучасного ринку.

 

Як ми можемо допомогти в автоматизації складських операцій

Наша компанія готова виконати за вас більшість процесів, таких як прийом товару, комплектація товару, стікерування, маркування, інвентаризація складу, відвантаження товару. Ми можемо запропонувати вам послуги незалежної команди, або просто надати професійний персонал, спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення в оренду.

Вам не потрібно витрачати величезні суми для придбання спеціалізованого обладнання і ви можете значно заощадити, взявши його у нас в оренду, на необхідний вам термін.

Наші фахівці проведуть навчання вашого персоналу, і нададуть всебічну підтримку, для найбільш ефективного рішення поставлених перед вами завдань.

 

Ми можемо запропонувати:

 

Обладнання та програмне забезпечення для приймання та відвантаження товару. З використанням терміналу збору даних ваші співробітники можуть здійснювати прийом та відвантаження товару шляхом сканування продукції за штрих-кодами, тим самим швидко і точно формуючи електронні накладні.

 

Обладнання та програмне забезпечення для проведення інвентаризацій складу. Проведення інвентаризації з використанням терміналів збору даних може здійснюватися шляхом сканування штрих-кодів (1D, QR-кодів або навіть RFID міток). Цей спосіб дозволить вам значно прискорити процес інвентаризації складу і підвищить точність. Також ми можемо запропонувати послуги незалежної інвентаризації складу або магазину.

 

Обладнання та програмне забезпечення для маркування продукції. Ми можемо запропонувати вам систему для маркування продукції спеціальними етикетками. В систему входить спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить нанести на продукцію різну інформацію: дату маркування, відправника, одержувача, характеристики товару і т. д. Так само система дозволяє здійснювати маркування палет. При нанесенні інформації на продукцію, формується електронна відомість, яка також може бути використана в майбутньому.

 

Автоматизація складських операцій

Зв'язавшись з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу

Зв'яжіться з нами по телефону: +380 44 221 13 93

Інші контакти